Şap ve Sıva Makinaları Türkiye ve Ortadoğu Distribütörüdür.

Ana Sayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Hazır Sıva Makina Sistemleri Şap Makinaları Belgelerimiz Sipariş Formu İletişim
 

Firmamız 1997 yılında, İzmir’de kurulmuştur. Makinalı sıva sistemleri konusunda alanında uzmanlaşmış olan firmamız, sektörün ihtiyacı olan kaliteli ürün ve hizmeti başarıyla sunmaktadır. Makinalı sıva sistemlerinde Dünyanın lider üreticisi konumundaki Maltech Firmasının Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü  yapan firmamız, İnşaat alanındaki Teknolojik gelişmelerin daima öncüsü ve lideri olmayı başarmıştır.

Alçıpan profilleri, sıva köşe profilleri ve Brüt beton astarı üretimi yapan firmamızın ürünleri TSE , CE ve ISO belgelidir. Firmamız Tüm yurt geneline ürün ve hizmet vermenin yanında,yaptığı ihracatlar ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 

Sıva makinaları ve inşaat ürünleri sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Gün-par, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Gün-par, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olacaktır.

 

Gün-par olarak alanında Profesyonel Üretim, Satış ve Servis ekibimizle birlikte, müşterilerimizin ve İnşaat sektörünün ihtiyacı olan Doğru, hızlı ve kaliteli hizmet prensibiyle hareket etmektedir.

 
 
Menü Ürünlerimiz Hazır Sıva Makina Sistemleri Şap Makinaları
Ana Sayfa Alçıpan Profilleri Alçı Sıva Makinaları Mixman D4 Standart
Kurumsal Betogips Brüt Beton Astarı Silo Altı Makina Sistemleri Mixman D4B Kepçeli
Belgelerimiz Baklava Dilimli Profil Harç Transfer Pompaları Mixman D4BS Kepçeli Kürekli
Videolar Yuvarlak Delikli Profil Sürekli Karıştırıcılar Mixman D5 Standart
Sipariş Formu Alçıpan Profil Aksesuarları Rotor ve Statorlar Mixman D5B Kepçeli
İletişim     Mixman D5BS Kepçeli Kürekli
       
7407 Sk. No:5/A 5.Sanayi Sitesi Pınarbası/İzmir - TÜRKİYE
Telefon: (0232) 478 60 00 Pbx
Faks: (0232) 478 55 67
info@gunpar.com
  Maltech Sıva Makina Sistemleri
Ludger Glaap & Fritz Brinkmann Şap Makinaları
Türkiye ve Ortadoğu Distribütörüdür.