MİSYON VE VİZYONUMUZ

about-image

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Günpar İnşaat Makinaları Ve Yapı Elemanları A.Ş alanında profesyonel ve uzman üretim, satış ve servis ekibiyle, inşaat sektörünün ihtiyacı olan doğru, hızlı ve kaliteli hizmet prensibiyle hareket etmektedir. Sıva makinaları ve yapı ürünleri sektöründe, müşterilerimizin yüksek beklenti ve talepleri, sunduğumuz ürün ve satış sonrası hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Günpar A.Ş, yapı sektöründeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutularak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Günpar A.Ş, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp; üretim, satış ve satış sonrası verdiği hizmetlerle, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir.